Kurumsal
Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

2012  yılında 20 yıllık bir sektör tecrübesiyle kurulmuş olan firmamız inşaat,mekanik,alt yapı ve üst yapı malzemeleri ile iş ve çözüm ortaklarımız  ile her zaman iyi bir tedarikçi olma gayesiyle çalışmış olup bu gün Erzurum başta olmak üzere Erzurum ilçeleri ve komşu il ve ülkelere yönelik toptan satış ve dağıtımı ile  sizlere hizmet etmeye devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

BEŞTAŞ YAPI SAN. VE TİÇ LTD.ŞTİ: BİZ bilinci ile insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir. BEŞTAŞ YAPI SAN. VE TİÇ LTD.ŞTİ tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, şirket bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inancı sağlamaktadır. Şirketimizde çalışan insanlar şirket için en değerli varlıklardır. Şirketimizde bulunan yöneticiler ve çalışanlar birbirlerine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yalnız kendileri için değil kurumları ve çevreleri, ülkeleri daha önemlisi İnsanlık için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır. Şirket içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirilmek onun için yaşam biçimidir. Şirketimizde çalışan bireyler birbirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler. BEŞTAŞ YAPI SAN. VE TİÇ LTD.ŞTİ bünyesinde bulunmanın ayrıcalığı, bu topluluktaki her bireyin 'mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak' gibi bir alışkanlık sahibi olmasından kaynaklanmaktadır.

MİSYONUMUZ

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir kurum olmaktır. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini süreklilikte en üst düzeye çıkarmaktır,
• Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
• Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
• İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile işletmelerin ihtiyaçlarına
• Görerek bakmak ve
• Anlayarak çözmek için
Yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirebilmektir.

FİRMAMIZ SU TAŞIYAN ALT YAPI VE ÜST YAPI MALZEMELERİYLE HİZMET VERMEYE ÇALIŞMAKTADIR. FİRMAMIZ VİZYONUNDA GEREK İÇ PAZARDA GEREK DIŞ PAZARDA HİZMET KALİTESİ İLE ARANAN BİR KURUM HALİNE GELEBİLMEKTİR. BU AMACA ULAŞA BİLMEK ADINA SIRASI İLE GEREKLİ TÜM YATIRIMLARI YAPMA ÇABASI İÇİNDEYİZ.